Oszczędzasz 16%
200100007 JANOME

Zestaw do pikowania i szycia patchworków Janome

Cena regularna: 234.80 
Cena sugerowana: 197.64 
Oszczędzasz: 37.16 zł (16%)
W magazynie
 

W zestawie taniej!
Kupując zestaw otrzymasz stopkę z górnym transportem, do pikowania, aplikacji, krawędziową, a także liniał do równego stebnowania oraz prowadnik krawędziowy. Zestaw pasuje do maszyn z chwytaczem rotacyjnym. Trudne patchworki i pikowanie bardzo grubych materiałów przestaną już stanowić problem! W skład zestawu wchodzą:

STOPKA Z GÓRNYM TRANSPORTEM Z PROWADNIKIEM

Stopka z górnym transportem ułatwia płynne podawanie materiału, dzięki czemu przeszywanie odbywa się bez przesuwania i marszczenia. Zastosowanie prowadnika krawędziowego ułatwia uzyskanie równych odległości podczas pikowania.
Sprawdza się przy pikowaniu, stębnowaniu, szyciu materiałów trudnych w transporcie.

STOPKA DO PIKOWANIA, HAFTOWANIA I CEROWANIA

Prosta w montażu stopka firmy Janome do pikowania, haftowania, cerowania i quiltingu. Stopka podnosi się razem ze skokiem igły, dzięki czemu możemy swobodnie poruszać materiałem i z dużą swobodą urzeczywistniać swoje projekty. Zastosowanie przezroczystego tworzywa sztucznego pozwala na pełną kontrolę wykonywanych prac.

STOPKA DO NASZYWANIA APLIKACJI I ŚCIEGÓW OZDOBNYCH

Stopka pozwala wygodnie naszywać aplikacje oraz wyszywać ściegi ozdobne.
Pracę ułatwiają gładkie płozy i rowek pod spodem, dzięki czemu stopka przesuwa się płynnie, a ścieg nie jest spłaszczany.
Stopka używana jest również do „normalnego” szycia.

STOPKA KRAWĘDZIOWA 1/4"

Dzięki zastosowaniu prowadnika, precyzyjnie zszyjemy materiały, naszyjemy kieszenie, zrobimy zakładki oraz równoległe stębnowanie w okolicy szwu.
Specjalne oznaczenie na jednej z płóz wskaże nam moment na wykonanie obrotu na igle.

LINIAŁ DO RÓWNEGO STEBNOWANIA

Praktyczny liniał, który ułatwi szycie równo od krawędz. Dzięki mocowaniu na śrubki jest łatwy do zamontowania. Szybko i bez kłopotu możemy również zmienić odległość na pożądaną.