Oszczędzasz 44%
202316004 JANOME

Zestaw do haftowania włóczką do maszyny ELNA 830ex

Cena regularna: 88.61 
Cena sugerowana: 49.99 
Oszczędzasz: 38.62 zł (44%)
W magazynie
 

Zestaw do haftowania włóczką, z którym wykonasz jedyne w swoim rodzaju, efektownie wyglądające wzory. Ozdobisz nimi np. poszewkę, narzutę, torebkę, odzież czy każdy inny, dowolny projekt. Włóczkę lub ozdobny sznurek w łatwy sposób naszywa się na materiał umieszczony wcześniej w tamborku. Aby uzyskać najlepszy efekt nie należy haftować zbyt szybko (zalecana prędkość to ok. 400 wkłuć na minutę), używać nici i włóczki w podobnych kolorach oraz stosować włóczkę o dość gęstym splocie. Szukasz inspiracji? Pobierz za darmo 10 gotowych wzorów - KLIK. Wyhaftujesz je przy pomocy tego zestawu do haftowania włóczką.

W skład zestawu wchodzą dwie stopki do haftowania włóczką - stopka PC-A do stosowania z cieńszą włóczką, stopka PC-B do włóczek średniej grubości; oraz prowadnik.

Metalowe stopki są bardzo solidne. Montuje się je za pomocą śruby bezpośrednio do drążka mocowania stopki. W obu stopkach został wykorzystany, opatentowany przez Janome, system łatwego nawlekania. Włóczkę wsuwa się w otwór z boku stopki, a specjalna zapadka blokuje możliwość wysunięcia się włóczki podczas haftowania. Dołączony do zestawu prowadnik z wysokiej jakości tworzywa sztucznego należy umieścić w otworze na korpusie maszyny. Poprowadzona przez prowadnik włóczka nie plącze się i jest dobrze podawana w trakcie haftowania.

Zestaw pasuje do hafciarki Elna 830eX.