202310008 JANOME

Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki Janome (rotacyjny, 9mm)

Cena sugerowana: 79.99 
W magazynie
 

Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki Janome.

Dzięki niej wszycie zaprasowanej lamówki jest wyjątkowo łatwe i za każdym razem bardzo precyzyjne. Stopka dzięki możliwości regulacji umożliwia wszycie zaprasowanej lamówki o szerokości od 5 mm do aż 2 cm (wymiar po wszyciu).

Stopka umożliwia przyszycie lamówki ściegiem prostym oraz dowolnym ściegiem dekoracyjnym. Dodatkowo, możliwość regulacji pozycji prowadnika lamówki względem stopki, pozwala uzyskać dekoracyjne ściegi całkowicie lub tylko częściowo na lamówce, dzięki czemu zakres możliwości dekorowania przy jej pomocy jest naprawdę duży.

Będzie ona idealna przy doszywaniu lamówki na krawędzi firanek, zasłonek, obrusów, a także krawędzi odzieży np.: spódnicy z koła oraz przy wykończeniu szwów w płaszczach, w torbach itp.. Dzięki tak, szerokiej możliwości jej zastosowania przy wielu różnych projektach, jest to jedna ze stopek, która powinna znaleźć się w dodatkowym wyposażeniu maszyny każdej osoby szyjącej.

Stopka wykonana jest z materiałów dobrej jakości (nie posiada elementów mogących się zużywać). Przystosowane jest do systemu mocowania Matic, dzięki czemu jej montaż jest bardzo szybki i wygodny.

Przeznaczenie:
  • do maszyn z szerokością ściegu 9 mm
Zastosowanie:
  • Wszywanie lamówki
Rodzaj stopki:
  • Lamownik