Oszczędzasz 20%
ZESTAW IGIEŁ JANOME 4

Komplet igieł JANOME 4 (z kulką, do tkanin, igła podwójna)

Cena regularna: 34.97 
Cena sugerowana: 27.99 
Oszczędzasz: 6.98 zł (20%)
W magazynie
 

W zestawie taniej!
Kupując zestaw igieł Janome otrzymujesz igłę podwójną do tkanin średnich i grubych, igły z kulką do dzianin oraz specjalne igły Blue Tip do lekkich tkanin.

W skład zestawu wchodzą:

Zestaw igieł z kulką do maszyn do szycia i owerloków 3,4-nitkowych firmy Janome.
Igły zostały zaprojektowane tak, aby pracować możliwie jak najbliżej chwytaczy i zapobiegać przepuszczaniu ściegów. W skład opakowania wchodzi pięć igieł o grubości 75. Posiadają na czubku średniej wielkości kulkę, dzięki czemu idealnie nadają się do szycia każdego rodzaju tkanin, dzianin, jersey'u oraz materiałów elastycznych ciasno tkanych.

Zestaw standardowych igieł BLUE TIP firmy Janome do maszyn do szycia i hafciarek.
W jego skład wchodzi pięć igieł do tkanin w rozmiarze 75. Igła BLUE TIP charakteryzuje się wyprofilowanym czubkiem z małą kulką, co pozwala lepiej sprawdzać się podczas szycia cienkich, wymagających tkanin. Polecane do szycia i haftowania na lekkich materiałach (szczególnie do materiałów poliestrowych i syntetycznych).

Igła podwójna Janome do tkanin średniej grubości o grubości 90 i rozstawie 4mm.
Igła nadaje się doskonale do szycia średniej grubości tkanin naturalnych (bawełnianych, wełnianych, lnianych i mieszanek), materiałów syntetycznych (poliestrowych, akrylowych, elastanów, nylonów, lycry) i materiałów z włókien sztucznych (wiskozowych i ich pochodnych) ściegiem prostym (stebnowym), zygzakiem i ściegami ozdobnymi.