Oszczędzasz 11%
ZESTAW IGIEŁ JANOME 1

Komplet igieł Janome 1 (do tkanin, dzianin, syntetyków, poliestrów)

Cena regularna: 44.97 
Cena sugerowana: 39.99 
Oszczędzasz: 4.98 zł (11%)
W magazynie
 

W zestawie taniej!
Kupując igły Janome w zestawie otrzymujesz igły uniwersalne, do dzianin i materiałów elastycznych średniej grubości oraz igły do lekkich tkanin.

W skład zestawu wchodzą:

W jego skład wchodzą dwie igły do tkanin w rozmiarze 75, dwie igły do tkanin w rozmiarze 90 oraz specjalna igła BLUE TIP o grubości 75. Igła BLUE TIP charakteryzuje się wyprofilowanym czubkiem z małą kulką, co pozwala lepiej sprawdzać się podczas szycia i haftowania cienkich, wymagających tkanin.

Zestaw igieł z kulką do maszyn do szycia i owerloków 3,4-nitkowych firmy Janome.
Igły zostały zaprojektowane tak, aby pracować możliwie jak najbliżej chwytaczy i zapobiegać przepuszczaniu ściegów. W skład opakowania wchodzi pięć igieł o grubości 75. Posiadają na czubku średniej wielkości kulkę, dzięki czemu idealnie nadają się do szycia każdego rodzaju tkanin, dzianin, jersey'u oraz materiałów elastycznych ciasno tkanych.

Zestaw standardowych igieł BLUE TIP firmy Janome do maszyn do szycia i hafciarek.
W jego skład wchodzi pięć igieł do tkanin w rozmiarze 75. Igła BLUE TIP charakteryzuje się wyprofilowanym czubkiem z małą kulką, co pozwala lepiej sprawdzać się podczas szycia cienkich, wymagających tkanin. Polecane do szycia i haftowania na lekkich materiałach (szczególnie do materiałów poliestrowych i syntetycznych).