Skorzystaj z darmowego przeglądu i wydłużonej gwarancji komputerowych maszyn Elna

Skorzystaj z darmowego przeglądu i wydłużonej gwarancji komputerowych maszyn Elna


Aby maszyna była sprawna i szycie na niej sprawiało Ci radość musisz o nią odpowiednio dbać, czyli regularnie czyścić i oliwić. Niestety mino chęci nie zawsze jesteśmy w stanie sami zadbać o maszynę tak, jak zrobi to profesjonalny serwis. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie nową, wyjątkową promocję.

Darmowy przegląd maszyny, który dodatkowo wydłuży jej gwarancję do 5 lat.

Zyskasz nie tylko czystą, nasmarowaną i co najważniejsze w 100% sprawną maszynę do szycia, ale także gwarancję na nią na kolejne miesiące.

Lista komputerowych maszyn do szycia marki Elna objętych promocją darmowego przeglądu i wydłużonej gwarancji:


Darmowy przegląd i wydłużenie gwarancji do 5 lat dotyczy komputerowych maszyn do szycia marki Elna, kupionych w sieci autoryzowanych sklepów na terenie Polski (lista autoryzowanych sklepów) pomiędzy 16.01.2023, a 30.06.2023 r.

Co należy zrobić, aby za darmo wykonać przegląd maszyny i wydłużyć jej gwarancję?

  • dostarczyć maszynę do autoryzowanego serwisu gwarancyjnego (link do oficjalnego punktu serwisowego) w terminie pomiędzy 24, a 36 miesiącem użytkowania maszyny, licząc od dnia zakupu.
  • przesłać razem z maszyną: kartę gwarancyjną, dowod zakupu i kupon promocyjny. Karta gwarancyjna i kupon promocyjny muszą być poprawnie wypełnione przez sprzedawcę.

Pamiętaj, aby zapytać sprzedawcę o kupon na darmowy przegląd i wydłużenie gwarancji!

Kupon na darmowy przegląd i wydłużenie gwarancji na maszynę do szycia Elna