Oszczędzasz 12%
Oszczędzasz 12%
.DWUPAK 2

Maszyna do szycia ELNA 520 EX + owerlok ELNA 264D

Sugerowana cena sprzedaży: 3198,00 
Cena brutto:2799,00 
Oszczędzasz: 399,00 zł (12%)
W magazynie
 
Products In Package:
 Maszyna do szycia ELNA 520 EX + owerlok ELNA 264D, fig. 2
1  x 1299,00 zł

Wyjątkowy zestaw promocyjny, w skład którego wchodzą dwa urządzenia: wieloczynnościowa maszyna do szycia oraz owerlok. Doskonały zestaw zarówno dla domowej pracowni, jak i małych zakładów krawieckich, a także na warsztaty.

Maszyna do szycia z chwytaczem rotacyjnym, wyposażona w 30 programów ściegowych, w tym 6 programów do automatycznego obszywania dziurek na guzik. Model ten jest bardzo łatwy w obsłudze. Wybór ściegu oraz regulacja jego parametrów odbywa się za pomocą przycisków funkcyjnych, znajdujących się tuż pod wyświetlaczem. Maszyna posiada regulowany docisk stopki, suwak precyzyjnie regulujący prędkość szycia, a także funkcję pozycjonowania igły. Dodatkowymi udogodnieniami dla użytkownika są wbudowany obcinacz nici i nawlekacz igły. Maszyna posiada trwałe, metalowe podzespoły zapewniające długą, bezawaryjną pracę.

Owerlok, który doskonale uzupełni możliwości maszyny do szycia. Łatwy w nawlekaniu i obsłudze. Wyposażony w precyzyjny transport różnicowy oraz regulację docisku stopki, co znacząco ułatwia szycie elastycznych tkanin i dzianin. Maksymalna prędkość szycia to 1300 wkłuć na minutę. Owerlok doskonale sprawdza się zarówno w użytku domowym, jak i w pracowni krawieckiej.