Oszczędzasz 14%
Oszczędzasz 14%
.DWUPAK 1

Maszyna do szycia ELNA 220 EX + owerlok ELNA 264D

Sugerowana cena sprzedaży: 2198,00 
Cena brutto:1899,00 
Oszczędzasz: 299,00 zł (14%)
W magazynie
 
Products In Package:
 Maszyna do szycia ELNA 220 EX + owerlok ELNA 264D, fig. 2
1  x 1299,00 zł

Wyjątkowy zestaw promocyjny, w skład którego wchodzą dwa urządzenia: wieloczynnościowa maszyna do szycia oraz owerlok. Doskonały zestaw zarówno dla domowej pracowni, jak i małych zakładów krawieckich, a także na warsztaty.

Maszyna do szycia z chwytaczem wahadłowym, o bardzo solidnej konstrukcji. Do dyspozycji użytkownika jest 15 programów ściegowych, w tym program przeznaczony do półautomatycznego obszywania dziurek na guzik. Istotną zaletą tego modelu jest regulowany docisk stopki, który ułatwia szycie zarówno delikatnych, jak i wyjątkowo grubych materiałów. Dla wygody użytkownika maszyna wyposażona została w nawlekacz igły i wygodny manualny obcinacz nitek, które pozwolą zaoszczędzić czas podczas szycia.

Owerlok, który doskonale uzupełni możliwości maszyny do szycia. Łatwy w nawlekaniu i obsłudze. Wyposażony w precyzyjny transport różnicowy oraz regulację docisku stopki, co znacząco ułatwia szycie elastycznych tkanin i dzianin. Maksymalna prędkość szycia to 1300 wkłuć na minutę. Owerlok doskonale sprawdza się zarówno w użytku domowym, jak i w pracowni krawieckiej.