Maszyna do szycia Elna 160eX w niższej cenie i w super promocji

Promocja na maszynę Elna 160eX

Szukasz prostej w obsłudze maszyny do szycia z podstawowymi ściegami, z którą uszyjesz piękne poszewki na poduszkę, obrusy, firany, zasłony, skrócisz spodnie, naprawisz uszkodzoną odzież czy uszyjesz pierwsze samodzielne projekty? Poznaj maszynę do szycia Elna 160 eXplore, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a dodatkowo jest teraz w wyjątkowej cenie i promocji.

Mechaniczna maszyna do szycia Elna 160eX

NAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE MASZYNY ELNA 160 EXPLORE:
  • 15 najczęściej używanych programów ściegowych, w tym ścieg prosty, zygzak, owerlokwy, kryty i ściegi ozdobne
  • półautomatyczne obszywanie dziurki
  • łatwy w obsłudze chwytacz rotacyjny
  • nowoczesne ledowe oświetlenie pola pracy
  • łatość obsługi


Co również istotne maszyna do szycia Elna 160eX to jedyny model w tej cenie z 5 letnią gwarancją.

Pełen opis funkcji maszyny znajdziesz tutaj


Tylko teraz możesz kupić maszynę do szycia Elna 160eX w nowej niższej cenie!
Poprzednia cena maszyny Elna 160eX to 749 zł, a obecna wyprzedażowa cena to 599 zł (taniej o 150 zł), a to jeszcze nie wszystko.


Przy zakupie maszyny otrzymasz gratis bardzo praktyczny stolik powiększający pole pracy, a także zestaw 3 najpopularniejszych stopek, czyli stopkę do wszywania lamówki zaprasowanej lub niezaprasowanej, stopkę do marszczenia i stopkę do wszywania zamka krytego (unikalna konstrukcja stopki sprawia, że wszycie zamka jest proste, także dla osoby początkującej).

Stolik powiększający pole pracy do maszyny Elna 160eX

STOLIK POWIĘKSZAJĄCY POLE PRACY
  • Doskonale sprawdza się podczas szycia większych rzeczy, jak np. zasłony, firany, pościele, spodnie, sukienki czy płaszcze. Podczas szycia dużych elementów często zdarza się, że materiał zsuwa się z maszyny w czasie szycia, co utrudnia prawidłowe jego prowadzenie i utrzymanie równego ściegu. Zastosowanie stolika powiększającego pole pracy eliminuje ten problem
  • Wymiary stolika: 40 cm x 28 cm
Stopki gratis do maszyny do szycia Elna 160eX

ZESTAW 3 NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANYCH STOPEK
  • Stopka do wszywania lamówki, która podniesie estetykę Twoich projektów. Wszyjesz z nią zaprasowaną lamówkę o szerokości od 10 do 14 mm, a także niezaprasowaną o maksymalnej szerokości 25mm.
  • Stopka do marszczenia, dzięki której uzyskanie ozdobnego marszczenia stanie się łatwe jak nigdy dotąd. Im delikatniejszy materiał, tym efekt będzie bardziej widoczny. Przetestuj stopkę z różnymi ustawieniami maszyny, na różnorodnych materiałach i przekonaj się o jej przydatności.
  • Stopka do wszywania zamków krytych, która jest niezastąpiona aby z łatwością precyzyjnie wszyć zamek, który będzie niewidoczny i doskonale zwieńczy Twój projekt.

Maszyna do szycia Elna 160eX