Darmowy przegląd wydłużający gwarancję

Kluczem do długowieczności maszyny, jest odpowiednie dbanie o nią, czyszczenie i konserwacja. Profesjonalny przegląd urządzenia pozwoli skontrolować stan maszyny i zatroszczy się o zachowanie jej najwyższej jakości na dalsze lata.
Dlatego przygotowaliśmy dla Was wyjątkową promocję, która wydłuży gwarancję Twojej maszyny marki Elna do 5 lat.

Przegląd wydłużający gwarancję to kompleksowa usługa, która obejmuje rozkręcenie maszyny, czyszczenie, oliwienie i smarowanie, a także sprawdzenie poprawności działania podzespołów, regulację maszyny. Całość kończy się szyciem testowym. 
Czyli za jednym razem zyskujesz w 100% sprawną maszynę i dodatkowo gwarancję na następne miesiące.

Darmowy przegląd wydłużający gwarancję dotyczy maszyn marki Elna, kupionych w sieci autoryzowanych sklepów na terenie Polski (lista autoryzowanych sklepów) pomiędzy 09.09.2019 a 31.12.2019 r.
Do 5 lat możesz wydłużyć gwarancje wszystkich maszyn do szycia, owerloków, coverów i hafciarek marki Elna.

Co należy zrobić, aby za darmo wydłużyć gwarancje maszyny?

  • dostarczyć maszynę do autoryzowanego serwisu gwarancyjnego (link do oficjalnego punktu serwisowego) w terminie pomiędzy 24, a 36 miesiącem użytkowania maszyny, licząc od dnia zakupu.
  • przesłać razem z maszyną: kartę gwarancyjną, dowodu zakupu i kupon promocyjny. Karta gwarancyjna i kupon promocyjny muszą być poprawnie wypełnione przez sprzedawcę.

Pamiętaj, aby zapytać sprzedawcę o kupon wydłużający gwarancję!
Promocja na darmowy przegląd wydłużający gwarancję obejmuje tylko maszyny kupione w sieci Autoryzowanych sklepów na terenie Polski (lista autoryzowanych sklepów) pomiędzy 09.09.2019 a 31.12.2019 r.